Hrozba Islámu

1. srpna 2009 v 22:35 | youtube.com |  Jiné světy
Z výzkumu vyplynulo, že k udržení jedné kultury po více jak 25 let musí být porodnost vyšší než 2,11 dítěte na rodinu. Jakékoliv menší číslo by znamenalo populační úpadek kultury. Z historického hlediska se žádná kultura nedokáže udržet s 1,9 dítěte na rodinu, porodnost 1,3 dítěte společnost nemůže přežít.
V roce 2007 byla porodnost následující: Francie 1,8 - Anglie 1,6 - Řecko a Německo 1,3 - Itálie 1,2 - Španělsko 1,1. Celkový pohled na Evropskou Unii složenou z 31 států - 1,38. jednoduše řečeno, nemožné nastálou situaci zachránit a původní evropská kultura vymírá. V období několika let nebude Evropa, tak jak ji známe, existovat.
Mladá populace ale neklesá. Důvod? Islámská imigrace. Od roku 1990, ze všech populací, které v Evropě vzrůstají, tvoří islámští imigranti 90% většinu. Ve Francii je situace vyjádřena čísly následující: původní Francouzi - 1,8 dítěte na rodinu, muslimové - 8,1 dítěte na rodinu. S jednou z největších křesťanských populací na světě, je v současnosti více mešit než kostelů. 30% dětí ve věku 20 a méně jsou islamisté. Ve větších městech jako je Marseille, Nice nebo Paříž se toto číslo mění na 45%. V roce 2007 bude jeden z pěti Francouzů muslim. Do 3 let se Francie stane islamistickou zemí.
Velká Británie: V posledních 30ti letech zde muslimská populace vzrostla z 82 000 na 2,5 milionu, což je více jak 30ti násobný nárůst. Je zde také přes 1 000 mešit, mnohé z nich bývaly kostely.
Nizozemí: 50% všech novorozenců tvoří muslimové. Během 15ti let bude polovina populace tvořena muslimy.
Rusko: Více jak 23 milionu muslimů, to znamená 1 z 5 obyvatel.
Belgie: 25% veškeré populace a 50% novorozeňat = muslimové. Belgická vláda uvedla, že v roce 2025 jedna třetina všech evropských dětí se narodí do muslimských rodin.
Zbývá pouze 17 let.
Německo: Německá vláda byla první, kdo promluvil o tomto problému veřejně. Nedávno uvedla, že "Úpadek Německé populace nemůže být zastaven. Je to jako otáčející se spirála, která nedokáže změnit směr. Německo ose stane muslimským státem v roce 2050."
Muammar al-Gaddafi, Libyjský vůdce řekl: "Jsou zde znamení, že Allah daruje vítězství Islámu v Evropě bez mečů, bez zbraní, bez dobývání. Nepotřebujeme terorismus, nepotřebujeme sebevražedné atentátníky. 50 a více milionů muslimů (v Evropě) změní Evropu v muslimský kontinent v příštích pár desetiletích." V současné době žije v Evropě 52 milionů muslimů. Německá vláda očekává zdvojnásobení během příštích 20ti let na 104 milionů.V Severní Americe je situace podobná. Porodnost v Kanadě je 1,6 dítěte na rodinu. Pro přežití je potřeba 2,11. islám je v současnosti nejrychleji vzrůstající náboženství. Mezi roky 2001-2006 kanadská populace vzrostla o 1,6 mil. obyvatel, z toho 1,2 imigrantů.Ve Spojených Státech je porodnost 1,6, když přičteme i Latinoameričany, dostaneme 2,11, což je potřeba pro přežití. V roce 1970 zde žilo 100 000 muslimů, dnes jich je již více jak 9 000 000. Před 3 lety se v Chicagu sešlo 24 islamistických organizací k zasedání a v zápisu jsou zaznamenány podrobnosti o plánovaném nástupu islámu v USA. Od novin přes politiku, školský systém až do dalších důležitých prvků společnosti.
Katolická církev uvedla, že Islám se stane rovnocenným partnerem. Studie ukazuje, že během 5-7 let se Islám stane dominantním náboženstvím ve světě.


Tento článek je jakýmsi přpisem videa, na které jsem narazil na youtube. (http://www.youtube.com/watch?v=UTzEpt49yeU)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Chcete Islám v Evropě?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 veruce veruce | Web | 2. srpna 2009 v 16:03 | Reagovat

Tohle jsou strašná čísla :/ A on to pořád nikdo nevidí, to je furt multi kulti sem, multi kulti tam... To nedopadne dobře...

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 3. srpna 2009 v 21:44 | Reagovat

A doprdele...

3 Lady Rovena Lady Rovena | Web | 4. srpna 2009 v 14:02 | Reagovat

ty vogo!!!

4 P.Bloody P.Bloody | Web | 8. srpna 2009 v 10:22 | Reagovat

No, upřímně, tohle vypadá na pořádnej průser, ale na druhou stranu.. ehm.. už vidim Frantíky, jak nosej palestiny na palicích a zakazujou dívkam vzdělání. Úplně vidim Němce, jak se 5krát denně modlí a už vůbec si neumim představit, že Rusové přestanou jíst vepřový! Jasně, ať si stavěj mešity a choděj v létě po rozžhavených ulicích velkoměst zahalený a s lvem na řetězu, ale do naší Ústavy základních lidských práv a svobod a stanovených zákonů nám rypáky strkat nebudou, i kdybych se snad kvůli tomu měla sama v politice angažovat nebo na ně uspořádat hon jako ve středověku na čarodějnice. Naše zákony a demokratické zřízení nám nevezmou, i kdyby pálili bibli a rabovali kostely.. navíc si myslím, že římskokatolická církev má pořád vysoké postavení a bude mít ještě za 50let co říct. O nástupu islámu v USA dosti pochybuji, nepředpokládám, že by nemuslimští Američané chtěli zakládat rodiny s muslimi. A pakliže by se to mělo stát, Kuklux klan to jistí, ne?:Dklíďánko bych se k nim i přidala! Já totiž tvrdím - mrtvej muslim - správnej muslim.
A kdyby už přecijen nebylo zbytí - jsou tu ještě budhisti! Jo, já vim, že představa komunistické Číny nebo Korei není zrovna ideální, ale bereme to tak, že Číňani jen tak nevymřou. A radši nechám světem cloumat komunisti, než náboženský šílence. No co? Komunisti po lidech chtěj, aby pracovali a drželi hubu. Muslimové chtěj, aby celej život promodlili, drželi púst (mimochodem moc zdravé, obvzlášt pro děti!)a ženy (i když mají IQ v rovinách geniality nebo jsou výjimečně huebně či sportovně nadané) chovat jako slepice - ne-li hůř!

5 eLizAbethQa* eLizAbethQa* | 4. února 2010 v 18:44 | Reagovat

tak hele! už ste slyšeli o těch příšernejch sektách co dělaj strašlivý věci ve jménu Ježíše Krista??? je to úplně to samí, akorát že všichni píšou špatný věci o Muslimech a nic o křesťanech! aspoň že Muslimové nemaj žádný Malleus Maleficarum a neupalujou dívky protože znaj jako jediný v širym kraji jak vypadá jahodník!!!

6 ancheseneset ancheseneset | 4. února 2010 v 18:48 | Reagovat

eLizAbethQa*: Malleus Maleficarum je jasně špatná věc (nebo kniha) ale Muslimové taky zabíjí neviné holky...je pravda, že u Muslimů je to součástí víry ale křesťani to dělali asi pro zábavu nebo já nevim proč...nemusíš hned seřvat každýho, kdo napíše špatnou věc o Muslimech, i když se ti to nelíbí...S láskou vítej, s láskou přej, Vlídnou tváří, srdcem hřej :)

7 eLizAbethQa* eLizAbethQa* | 4. února 2010 v 18:49 | Reagovat

no jasně, wiccan rede...kdyby lidi pomlouvali wiccu, už by si taky řvala!!!

8 ancheseneset ancheseneset | 4. února 2010 v 18:52 | Reagovat

já nikomu necpu že musí bejt Wicca, o 300 let zpátky a hořim na hranicích-to mě moc neuklidňuje, ale proč by žena neměla nic znamenat bez muže?

9 Lucerna Lucerna | Web | 31. března 2010 v 20:38 | Reagovat

nj kruta realita, ktora nas asi nemine.. ale kto naozaj vie co sa stane:)

10 Hopkins27Elaine Hopkins27Elaine | E-mail | Web | 13. listopadu 2011 v 18:50 | Reagovat

When you're in uncomfortable position and have got no money to move out from that, you will require to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/credit-loans">credit loans</a>. Just because that should aid you for sure. I get term loan every time I need and feel good just because of this.

11 P. Bloody P. Bloody | 24. září 2015 v 21:39 | Reagovat

Je to děs.. ale po čtyřech letech to čtu a je mi normálně fyzicky zle. Je to pravda. Už tehdy to byla pravda - a já tomu nevěřila! A spoléhala se na to, že evropské národy svou civilizaci natolik milují, že ji nedají... a teď nás čeká "transport" několika set primitivů z Blízkého Východu, jejichž počet se pravděpodobně do dalších čtyř let minimálně zdvojnásobí.. a je to "dar" darovaný EU, tou institucí,o níž jsem nepochybovala...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama