Norské ženy si prý samy říkají o znásilnění

2. srpna 2009 v 0:18 | http://info.pravdaoislamu.cz |  Jiné světy
Policie v Oslu nedávno vydala zprávu o znásilnění za rok 2007. Zpráva ukazuje značný nárůst znásilnění Somálci, obecně díky skupinovým znásilněním.
Následující přepis není úplný.
V sobotu večer bylo v parku Sofienberg v Oslu napadeno a obtěžováno gangem somálských mužů nejméně deset žen.
Minulý rok bylo v Oslu oznámeno rekordních 161 znásilnění a 35 pokusů o znásilnění. Více než 70% znásilňovačů nebyli Norové [t.j. etnicky, většina z nich má norské občanství].
Právník Abid Raja navštívil jako zástupce norské rozhlasové stanice P4 kavárnu Grønland v Oslu. Tam se setkal se třemi mladými muži (ve věku 26, 30 a 35 LET) ze Somálska a Senegalu.
Muži, kteří nechtěli zveřejnit svá jména, mluvili s P4 o vlně znásilnění a loupeží, která město postihla.
Odpověď: Upřímně? Norové jsou hrozní!
Otázka: Co tím myslíte?
Odpověď: Myslím tím všechno. Přinejmenším jídlo je špatné. (Poté mluví o skutečnosti, že muslimové nejí vepřové.)
Otázka: Co si tedy myslíte o norských ženách?
Odpověď: Jsou někdy úplně odlišné, říká, zatímco se jeho přátelé smějí.
Odpověď: Ale poslouchejte, norské dívky si stěžují, že cizí chlapci dělají tohle a támhleto, ale důvod, proč je tolik norských žen znásilněno, je ten, že chodí po ulici skoro úplně nahé! To je jako říkat "pojď a ošoustej mě", chápete?
Otázka: Říkáte, že norské ženy si o znásilnění říkají?
Odpověď: Ne zrovna říkají, ale když chodí ven skoro úplně nahé a opijou se v parku Frogner, nebo jsou na párty se svými přáteli, a pak si stěžují na to, že byly znásilněny? Je to jejich chyba, říká 26 letý Somálec.
Otázka: Ale když chodí lehce oblečené a opijí se, pak si určitě neříkají o znásilnění?
Odpověď: Ne, ale mnoho cizinců na to není z místa svého původu zvyklých. Nejsou zvyklí na dívky, které se oblékají, jak se jim zachce, a pak si to můžou vykládat trochu špatně, rozumíte?
Pokud jde o gang, který napadl několik dívek, srazil je na zem a strhal jim šaty v parku Sofienberg, muži to vysvětlují tak, že ti chlaci byli velmi mladí.
Odpověď: Nebyli ti chlapci mladí? Jako 13-14 let? Myslím, že byli zvědaví na to, jak ty dívky vypadají. Byli tak mladí, že nevěděli, co dělají, říká 35 letý Somálec.
30 letý muž pochází ze Senegalu a myslí si, že afričtí muži ženy respektují, ale že dochází ke znásilněním, když muži pijí.
Odpověď: My, kteří pocházíme ze Segenalu, neradi mluvíme s norskými muži, ale máme rádi norské ženy. To proto, že africká kultura respektuje ženy, ale ne muže.
Otázka: Proč ale afričtí muži napadají norské ženy?
Odpověď: K takovým věcem tu a tam dochází. Když příliš pijeme a opijeme se, tak se stane, že je napadneme, ale když nepijeme, pak norské ženy nenapadáme - ale respektujeme je, říká Senegálec, který mluví špatnou angličtinou.
26 letý Somálec hovoří nejvíce. Myslí si, že jeho postoj a postoj jeho přátel reprezentuje postoj mnoha mužů v somálské komunitě.
Otázka: Nemyslíte si, že mnoho lidí bude vyděšeno vaším postojem, když P4 tento rozhovor odvysílá?
Odpověď: Jen to odvysílejte, protože je to pravda. Takhle to je - jsou to fakta. Nelžu. Nikdy jsem nebyl s norskou ženou, ale byl jsem s mnoha norskými dívkami - jsou docela pěkné a v posteli velmi schopné.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Řekněte mi jak, proboha jak můžu respektovat lidi, kteří otevřeně zastávají stejné názory jako tito přistěhovalci? Jaktože neslyším nic dobrého o Afričanech? Slyším jen o sámém znásilňování a genocidách, které se tam ještě v dnešní době dějí. Opět se prohlubuje má neochota k pomoci Africkým zemím. To, že se jim vede mizerně u nich doma je smutné, ale to, že zavádějí do Evropy své naprosto dementní manýry je na mě moc. Ženy jim vždy sloužily jako hračka nebo obětní beránek. A my si je sem zveme s otevřenou náručí. Absolutní neúcta k ženám, dívkám i mužům až moc kontrastuje s liberálním přístupem vyspělých zemí. Kterej debil začal s myšlenkou multikulturního světa?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Chcete Islám v Evropě?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Martin Martin | E-mail | 2. srpna 2009 v 16:19 | Reagovat

Nad tímhle jsem se pozastavoval už když byl ten článek na onom webu aktuální, a dobře mi z něho vážně nebylo.. :(

2 Lady Rovena Lady Rovena | Web | 2. srpna 2009 v 21:16 | Reagovat

Mě fascinuje odpověď chlapa, že si za znásilnění ženská může sama, protože chodí skoro nahá... no sorry, ale ve 30-ti stupňovém vedru asi nepůjdu v roláku ne?

3 Lady Rovena Lady Rovena | Web | 2. srpna 2009 v 21:17 | Reagovat

a zbytek článku už raději nekomentuju, protože bych se zase musela nervnout a ve svém stavu bych se nervovat neměla.

4 Lúmenn Lúmenn | Web | 3. srpna 2009 v 21:40 | Reagovat

Typický argument nadrženého ožralého idiota - ona měla minisukni, takže si o to znásilnění řekla sama! Takovým bych řezala koule...

5 WhiteShadow WhiteShadow | E-mail | Web | 5. srpna 2009 v 20:48 | Reagovat

Sám pracuju na článku o multikulturalismu, ale obávám se, že budeme opět na druhé straně stolu a mezi námi bude vysoký pult s nealkoholickými nápoji. K článku nemám co dodat a ztotožňuji se s většinou komentářů. Trochu mě zaráží tvá potřeba opakovat jak se snižuje tvá neochota pomoci afričanům, že o nich neslyšíš nic dobrého, no bodejť, protože většina lidí o nich v dobrém mluvit nechce. Jak sis mohl všimnout navzdory zaměření mého webu, nemám problém psát o problémech, které si Afričané dělají sami. Je potřeba pravdu a celou pravdu, jinak se věci nezmění. Na tomto principu stojí mé stránky.
Zpátky k tématu, jak psala Lúmenn, typický argument ožralého idiota, nikoliv průměrného Afričana. To, že se třeba nedávno v JAR do ulic vydali stovky chlapců a mužů, s transparenty - "My nejsme jako oni"(čímž odkazovali k těm, kteří znásilňují), o tom už se nemluví.
..s myšlenkou multikulturalismu? To není myšlenka, to je realita. Tento svět je multikulturní a vždycky byl. Stále větší interakce kultur a světová globalizace jsou přirozené procesy stejně jako třeba dobívání vesmíru. Můžeme tento proces zpomalit, ale nikoli zastavit. Mělo bychom hledat společné cesty a vyvíjet snahu o zachování našich hodnot, nikoli zvyšovat napětí mezi národy a šířit rasovou či náboženskou nesnášenlivost - to je nejlepší cesta k občanským válkám po celé Evropě, obávám se, že tento scénář už je rozepsaný..

6 SiriusNoir SiriusNoir | Web | 5. srpna 2009 v 21:18 | Reagovat

   WhiteShadow: Většina článku píšu pod návalem emocí, většinou těch negativních, od toho mám blog, abych mými názory nezatěžoval ty, které to nijak "nebere". Proto asi to přílišné opakování neochoty, pro příště se nad tím zamyslím.
   popravdě od Tvého blogu jsem si sliboval druhé stránky Afriky, té o které jak píšeš "nikdo nechce mluvit".
   Ve vztahu k muslimům se (když na sebe podle mě budu přísný) omezeně řídím jejich psanými zákony, o kterých už jsem psal a potom příběhy o kterých slyším či čtu. To jsou knížky, které četla má sestra, které jsou založeny na skutečných případech, zprávách novin a internetu. Zrovna tento článek je ze stránky, která je uvedena v kolonce "Autor" Bohužel tam bylo i víc s podobně ošklivým nadpisem, ale to už se mi nechtělo rozčilovat ještě víc.
   Na Tvůj článek o multikulturní společnosti jsem zvědavý. Je pro mě těžké zůstat nezaujatý proti cikánům a muslimům. S cigány má každý Čech vlastní zkušenost a já jen jednu dobrou.

7 Katrin1011 Katrin1011 | Web | 26. července 2010 v 11:08 | Reagovat

Já chápu, že když muž vyrůstá s jinou tradicí, tak může odhalenou ženu brát jako výzvu k znásilnění. Ale když se přestěhuju do cizí země, kde jsou jiné zvyky, tak je musím respektovat. Když bych se chtěla odstěhovat do nějaké arabské země, tak bych taky musela respektovat to, že když budu chodit odhalená a smát se na kluky, tak se mi může stát něco špatného. Stejně tak oni musí respektovat naše zvyky, pokud tady chtějí žít. Takhle bych jim to vysvětlila s tím, že kdo to nechce přijmout, ať se vrátí odkud přišel, a myslím, že by nebyl problém.

8 SiriusNoir SiriusNoir | Web | 26. července 2010 v 12:07 | Reagovat

Katrin101: Neber si to špatně, ale podle mě máš až moc pochopení, a to i pro něco, co je špatné. Znásilnění není ničím omluvitelné. Je to prostě násilí na ženách, které v hodně malé míře můžu chápat, když žena udělá něco opravdu špatného, ale ne v téhle formě. Chlap si prostě vyhlídne holku, která se mu líbí, většinou neznámou a jednoduše ji znásilní. To, že je hezká nebo sexy není důvod k násilí, takže tohle absolutně nemůžu pochopit.
   Chápu, že maj jiný zvyky, jsou snadno a už od dětství ovlivněni nesmyslnou vírou, kterou se řídí a potom když vidí odhalenější ženu, že to s nimi zamavá, ale pořád to není omluva...
   Souhlasím s tebou taky v tom, že každý přistěhovalec se musí přizpůsobit zákonům i zvykům země, ve které se rozhodl žít. A to je přesně problém muslimů, tedy ne všech, ale je už hodně případů, kdy se oni sami snaží změnit zákony (bohužel i úspěšně) země, do které přišli a chtějí si ji přestavit k obrazu svému a to je špatné.

9 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 17. listopadu 2010 v 12:19 | Reagovat

Není kultura jako kultura. To, že v Africe musí chdodit ženy zahalené (a mnohdy ani to nestačí), neznamená, že budou přistěhovalci ničit původní kulturu zemí. Každá kultura je jiná, a jestli se jim nelíbí, tak ať s prominutím táhnou zpátky!

10 hak hak | 5. února 2012 v 18:11 | Reagovat

na západě to tak bývá když ženská přijde stím že ji někdo znásilnil a ma pozitivní test na alkohol tak to nikdo neřeší si za to může sama nemá chlastat

11 Irena Tesařová Irena Tesařová | E-mail | 7. dubna 2015 v 19:02 | Reagovat

Nemám slov. Jsou to primitivové - jako z pralesa. Vidí samičku, tak hr...na ni. Evropa je už na jiné úrovni a rovnoprávnost žen prošla dlouhým vývojem, a proto nechápu, proč nabízíme přátelství a pomoc takovým lidem. Chovají se jako hovada a naše zákony nedodržují - dokonce nutí nás k tomu, abychom my přijímali ta jejich náboženství,...aj. manýry. Jsou jako mor. Nebudovala bych žádné mešity, aj. - nezaslouží si vstřícná gesta, nechápou je. Znají jen násilí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama