Prosinec 2009

Amatérské fotky č.2

26. prosince 2009 v 12:50 | SiriusNoir |  FotkyChess and love

19. prosince 2009 v 21:32 | Deviant artists |  Obrázky
Na DA mě zaujaly práce dvou autorů, jedním z nich je člověk s přezdívkou TchaikovskyCF. U prvního obrázku mě spíš oslovil samotný název, který mě donutil zapřemýšlet. Je ze série s názvem 7 smrtelných hříchů a jedním z nich je - Naděje (Hope). Samotného by mě nenapadlo označit něco, co má člvoěku dodávat optimismus a chuť do života smrtelným hříchem a po delší úvaze chápu, jak to dotyčný mohl myslet. Někdy žiji jen nadějí na lepší časy, na dlouhodobé štěstí. Jenže nic z toho nepřichází a já si nadávám za tu hloupé a naivní naděje. Po nadějích pravidelně přichází zklamání, za které si člověk může sám.

7_Deadly_Sins__Hope_by_TchaikovskyCF


A_Sad_Way_to_Die____by_TchaikovskyCF
Druhým umělcem je Raccoon-with-a-cigar.

Raccoon-with-a-cigar - Greed

Raccoon-with-a-cigar - We Danced


they_were_never_glass_by_BlackScarletLove

_by_someone_said


Current mix

4. prosince 2009 v 15:31 | DeviantArt |  Obrázky
Nic jsem dlouho nepřibývá, tak jsem dám aspoň pár dalších obrázků. Nemají nic společného, ale každý pro mě něco znamená.Winter_river_by_daskibum
Miluju zimní období, ale bez sněhu to jaksi není ono, proto mě nadchnul obrázek zachycující zasněžený les s romantickým potůčkem.
blue_light_by_markis024

Měsíc, poslední dobou jako by mě pronásledoval. Ať už je den nebo noc, kdykoliv vzhlědnu k nebi, je tam. Jako pravý přítel je se mnou během zimní depky i krásných nočních procházek.

disappointed_by_billydeviant

Save_the_love_by_DealingHeart

Straight_towards_the_sun_2_by_aL_baum

The_Sign_II_by_Sh4dyJ0lk4